Pasmeta LT – Commercial Equipment

Tamsi, metalinio rėmo kėdė


Kėdė LUKA pagaminta iš faneros ir metalinio rėmo. Tai yra natūralios medienos faneros ir tvirto bei labai praktiško metalinio rėmo derinys. Pagrindinis „LUKA“ kėdės tikslas yra „HoReCa“ pramonės verslas. Dizainas puikiai tinka restorano, kavinės ar viešbučio interjerui. Jos pranašumas yra lengvas valymas, atsparumas drėgmei ir tuo pačiu aukšta estetika.

„LUKA“ kėdės sėdynė ir atlošas suprojektuoti kaip vienas elementas. Išlenkta buko fanera užtikrina patogią atlošo anatominę formą ir lankstumą. Dėl aukštos kokybės medžiagų suteikiamas dvejų metų garantinis laikotarpis yra tik pirmasis šio unikalaus baldo ilgo naudojimo etapas. Buko medienos naudojimo baldų pramonėje populiarumą lemia jo lankstumas ir aukšta estetinė vertė. Iš šios medžiagos kuriant faneros lentas (klijuojant plonus medienos sluoksnius) pagerėja jos savybės. Šią medžiagą labai mėgsta dizaineriai dėl lengvo dizaino ir labai didelio stiprumo. 10,5 mm faneros lentos užtenka, kad LUKA kėdės tarnautų vartotojams, sveriantiems iki 120 kg svorio. Ši kėdės dalis gali būti įvairių spalvų: natūralaus buko, graikinio riešuto, wenge, baltos ir RAL klasikinių spalvų pagal užsakymą.

Kėdės rėmas yra iš suvirintų vamzdžių, kurių profilis yra 16 mm, o sienelės storis – 2 mm, nudažytas milteliniu būdu arba chromuotas. Kiekviena koja turi juodą plastmasinį paduką, apsaugantį grindis nuo įbrėžimų. Metalinis rėmas ir medinė dalis sujungti keturiais varžtais. Metalinėje rėmo dalyje tarp profilių yra panaudotas sujungimams strypas, kuris suteikia stabilumo metaliniam rėmui, sumažina įtempimus atsirandančius įprasto naudojimu metu. Dėl panaudotų papildomų strypų metaliniame rėme pailgėja kėdės tarnavimo laikas.

Standartiniai matmenys: 42 cm pločio ir 40 gylio sėdynė, dedama 47 cm aukštyje, su patogiu atlošu, siekiančiu 87 cm.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis