Gikas LT – Commercial Equipment

Tamsi laminuota kėdė, buko rėmu


„LUKA W“ laminato kėdė ant buko rėmo yra unikalus „wenge“ laminato ir buko medžio derinys. Pagrindinis kėdės tikslas yra virtuvė, tačiau ji taip pat puikiai tinka restorano ar kavinės interjerui. Jos pranašumas yra dėl lengvo valymo, atsparumo potvyniams ir tuo pačiu aukštos estetikos.

„LUKA W“ kėdės sėdynė ir atlošas buvo suprojektuoti kaip vienas elementas. Išlenkta buko fanera užtikrina patogią atlošo anatominę formą ir lankstumą. Dėl aukštos kokybės medžiagų kokybės dvejų metų garantinis laikotarpis yra tik pirmasis šio unikalaus baldo ilgo naudojimo etapas. Buko medienos naudojimo baldų pramonėje populiarumą lemia jo lankstumas ir aukšta estetinė vertė. Iš šios medžiagos kuriant faneros lentas (klijuojant plonus medienos sluoksnius) pagerėja jos savybės. Šią medžiagą labai mėgsta desingeris dėl lengvo perdirbimo ir labai didelio stiprumo. 10,5 mm faneros lentos užtenka, kad „LUKA W“ kėdės tarnautų vartotojams, sveriantiems iki 120 kg. Sėdynės kraštai yra dekoruoti fanerui būdingomis juostelėmis.

Sėdynė yra padengta garsios įmonės EGGER aukščiausios klasės laminatu, kuris kelis dešimtmečius tiekia žaliavas baldų pramonei. Dėl to „LUKA W“ kėdė pasiekia aukščiausią įmanomą atsparumą įbrėžimams ir yra daug atsparesnė normaliam dėvėjimuisi nei lakuotos kėdės. Tai tikrai įvertins verslo vartotojai iš „HoReCa“ pramonės įmonių, valdančių viešbučius, valgyklas, kavines ir restoranus bei kitas gastronomijos įstaigas. Galimos laminato spalvos yra pilka ir balta.

Kojos yra apsaugotos italų kompanijos „Kemichal“ laku. „LUKA W“ kėdės rėmas yra dviejų variantų iš medžio masyvo (buko ar ąžuolo) ir nespalvoto (emaliu dažytos buko medienos). Tvirta mediena yra natūrali medžiaga, kurią reikia tinkamai apdoroti gamybos metu. Jo naudojimą visada lemia aukščiausios kokybės ir unikalios gamtos sukurtos formos pasirinkimas. Tai viena iš medžiagų, naudojamų patalpose, siekiant sukurti šilumos ir jaukumo atmosferą. Visa tai daro kėdes ant medinio rėmo vis išskirtiniau. Kojos iš apačios yra apdaila veltinėmis, kad nesubraižytumėte grindų ir išvengtumėte nepageidaujamų garsų judant kėdę.

Kompaktiški „LUKA W“ kėdės matmenys buvo pasiekti nepakenkiant naudojimo patogumui, todėl jie yra puikūs ten, kur svarbu optimaliai išnaudoti erdvę – nepriklausomai nuo to, ar tai virtuvė, valgomasis, ar gastronominė įmonė. Patogi 40×40 [cm] kėdutė, pastatyta 48cm aukštyje, patenka į aukštą, plačią atlošą, siekiantį 87cm. Tačiau visos kėdės matmenys yra tik centimetras didesni už sėdynę (40 cm pločio ir 41 cm gylio).

Norėdami išvengti papildomų išlaidų klientui, „LUKA W“ kėdės išsiunčiamos pilnai, supakuotos į dvi dalis – išėmę iš transportavimo dėžutės jų nereikia susukti, jie yra paruošti naudojimui.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis