Pasmeta LT – Commercial Equipment

Šviesiai pilka, dygsniuoto audinio ąžuolinė kėdė


GRIM kėdė yra patogumo ir praktiškumo derinys. Minkšta sėdynė suteikia komfortą, lygų foteliams. Natūralios spalvos ąžuolo medienos kojos yra tvirtas ir universalus rėmas, o šviesiai pilkos spalvos dygsniuotas apmušalas puikiai papildys bet kokį interjerą. Geriausiai veikia valgomajame ir gyvenamajame kambaryje.

Kėdės dizainas sujungia sėdynę su atlošu į vieną elementą su modernia forma. Jis pagamintas iš aukštos kokybės buko faneros, kuri dėl savo lankstumo užtikrina aukščiausią naudojimo komfortą ir ilgaamžiškumą. 10,5 mm storio faneros konstrukcijos pakanka, kad 6 kg kėdė tarnautų žmonėms, sveriantiems iki 120 kg. Šios medžiagos naudojimas suteikia jums galimybę sukurti originalios formos baldą. Plačios galimybės, kurias suteikia lenkta fanera, daro šią medžiagą viena iš modernaus dizaino piktogramų. Mediena yra padengta 20 mm specializuotosiomis putomis – dėl didelio atsparumo deformacijoms, ji užtikrina sėdynės glotnumą ir elastingumą per visą jos gyvavimo laiką. Sėdynei uždengti buvo pasirinktos medžiagos, turinčios padidintą atsparumą dilimui (iki 100 000 ciklų). Platus spalvų pasirinkimas leidžia pasirinkti GRIM kėdės versiją bet kokiam interjerui. GRIM kėdė puikiai tinka tose vietose, kur neprivalomas puikus atsparumas išsiliejimui. Tai sukurs jaukią atmosferą gyvenamajame kambaryje ar valgomajame.

Kruopščiai apmušta sėdynė atrodo labai estetiškai ir yra puikiai išdėstyta. Kėdės apmuštos „Lech Fabrics LUX“ audiniu – žiūrėkite audinio techninį lapą

Medžio masyvo rėmas yra patikimumo ir daugelio metų be rūpesčių garantija. GRIM kėdės rėmas pagamintas iš ąžuolo medienos ir yra natūralių spalvų. Medienos raštas išgaunamas naudojant pusiau matinį laką. Klientui pageidaujant, rėmą galima impregnuoti tikmedžio aliejumi. Reikėtų atsiminti, kad aliejumi apdirbta mediena visada reikalauja tinkamos priežiūros. Kiekviena koja baigiasi prisukama koja iš veltinio, kad nepažeistumėte grindų.

Sėdynė po apmušalų buvo pastatyta 49 cm aukštyje (aukščiausiame taške). Jis yra 40 cm pločio ir 38 cm gylio. Atlošas baigiasi 86 cm aukštyje.

Kėdės parduodamos dėžutėje po dvi ir siunčiamos paruoštos naudoti.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis