Pasmeta LT – Commercial Equipment

Pilkos spalvos kėdė ąžuoliniu rėmu


„LUKA W“ pilka laminuota kėdė ant ąžuolo rėmo yra unikalus pilkos spalvos laminato ir ąžuolo medienos derinys. Pagrindinis kėdės tikslas yra virtuvė, tačiau ji taip pat puikiai tinka restorano ar kavinės interjerui. Jos pranašumas yra dėl lengvo valymo, atsparumo potvyniams ir tuo pačiu aukštos estetikos.

„LUKA W“ kėdės sėdynė ir atlošas buvo suprojektuoti kaip vienas elementas. Dėl ergonomiškos formos ir lankstumo ištiesta buko fanera užtikrina patogią atlošą nugarai. Buko faneros naudojimo baldų pramonėje populiarumą lemia jo lankstumas ir aukšta estetinė vertė. Dėl labai didelio stiprumo fanera yra labai patinkanti dizainerių. 10,5 mm kėdutės su atlošu pakanka, kad LUKA W kėdė tarnautų vartotojams, sveriantiems iki 120 kg. Sėdynės ir atlošo kraštai yra įmirkyti tiko aliejumi, o fanerai būdingi matomi faneros žiedai yra papildoma estetinė vertė.

Sėdynė yra padengta garsios įmonės EGGER aukščiausios klasės laminatu, kuris kelis dešimtmečius tiekia žaliavas baldų pramonei. Dėl to „LUKA W“ kėdė pasiekia aukščiausią įmanomą atsparumą įbrėžimams ir yra daug atsparesnė normaliam dėvėjimuisi nei lakuotos kėdės. Tai tikrai įvertins verslo vartotojai iš „HoReCa“ pramonės įmonių, valdančių viešbučius, valgyklas, kavines ir restoranus bei kitas gastronomijos įstaigas. Galimos laminato spalvos yra pilka ir balta, tuo tarpu didesniems kiekiams galima pasirinkti kitą spalvą.

Kojos yra apsaugotos italų kompanijos „Kemichal“ laku. „LUKA W“ kėdės rėmas yra dviejų variantų iš medžio masyvo (buko ar ąžuolo). Mediena yra viena iš medžiagų, naudojamų patalpose, siekiant sukurti šilumos ir jaukumo atmosferą.

Kojos iš apačios yra apdaila veltinėmis, kad nesubraižytumėte grindų ir išvengtumėte nepageidaujamų garsų judant kėdę.

Kompaktiški „LUKA W“ kėdės matmenys buvo gauti neprarandant naudojimo patogumo, todėl jie yra puikūs ten, kur svarbu optimaliai išnaudoti erdvę – nepriklausomai nuo to, ar tai virtuvė, valgomasis, ar gastronominė įmonė. Patogi 40×40 [cm] dydžio sėdynė, pastatyta 48cm aukštyje (aukščiausiame taške). Sėdynė eina į atlošą ir siekia 87cm.

Norėdami išvengti papildomų išlaidų klientui, „LUKA W“ kėdės išsiunčiamos pilnai, supakuotos į dvi dalis – išėmę iš transportavimo dėžutės jų nereikia susukti, jie yra paruošti naudojimui.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis