Pasmeta LT – Commercial Equipment

Pilko audinio ąžuolinė kėdė


Kėdė LUKA SOFT W ant ąžuolinio rėmo su pilka apmušalais yra modernaus baldo, pasižyminčio originaliu dizainu ir labai aukštu naudingumo koeficientu, pasiūlymas. Jis puikiai veikia valgomajame ir gyvenamajame kambaryje, tačiau pasirinkęs tinkamą patvarų apmušalų dangą, jis taip pat atitinka HoReCa pramonės nustatytas užduotis visose vietose, kur reikalingas atsparumas dėmėms ir lengvas valymas. Jis gali būti įrengtas restoranuose, kavinėse, taip pat konferencijų salėse ar viešbučio kambariuose.

Kėdę sudaro du elementai – ąžuolo rėmas ir sėdynės bei atlošo elementas.

Sėdynė pagaminta iš 10,5 mm storio lenktos buko faneros ir ąžuolo faneros, padengtos poliuretano laku. Minkšta kėdės priekinė dalis paprastai būna pilkos spalvos, tačiau galima pasirinkti ir kitą apmušalų spalvą. Buko fanera, kaip labai grakšti medžiaga, yra moderni žaliavos dalis, tradiciškai naudojama baldams gaminti. Jo galimybės formuoti elementus yra jo populiarumo tarp dizainerių priežastis. Nepaisant mažo sėdynės storio ir 6 kg svorio, „LUKA“ kėdės tvirtumas pritaikytas 120 kg kroviniui.

Kėdės apmuštos „Lech Fabrics LUX“ audiniu – žiūrėkite audinio techninį lapą

Tvirtos ąžuolo medienos rėmas yra patikimumo ir daugelio metų be rūpesčių garantija. „Luka“ minkštos kėdės rėmas yra natūralių spalvų ir yra apsaugotas pusiau matiniu laku. Kiekviena koja baigiasi prisukama koja iš veltinio, kad nepažeistumėte grindų.

Sėdynė po apmušimo buvo pastatyta 48 cm aukštyje (aukščiausias taškas). Jis yra 40 cm pločio ir 40 cm gylio. Atlošas baigiasi 87cm aukštyje. Kojų tarpai yra 38 cm pločio ir 41 cm gylio.

Kėdės siunčiamos paruoštos naudoti, supakuotos į dvi dalis. Tai optimizuoja išlaidas, atsižvelgiant tiek į baldų gabenimą, tiek į paruošimą naudoti, ir, svarbiausia, taupo laiką klientui (investuotojui).Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis