Pasmeta LT – Commercial Equipment

Pilka, medinė, ąžuolinio rėmo kėdė


Neįsivaizduojama „IVETA W“ kėdės forma yra labai universali ir patogi. Tinkamai parinkus technologinius sprendimus, jis atitiks „HoReCa“ sektoriaus keliamus iššūkius tiek kaip restoranų, kavinių ir viešbučių įrangą.

Monolitinis sėdynės ir atlošo elementas pagamintas iš 10,5 mm storio buko faneros. Šios medžiagos stiprumas yra toks didelis, kad kėdę galima nešti iki 120 kg. Fanera pagerina buko medienos savybes – yra lanksti. Todėl labai patogios yra kėdės, pagamintos iš sulenktos buko faneros. „IVETA W“ kėdės kaušas nudažytas pilka emaliu. Be to, jis yra padengtas bespalvio pusiau matinio lako sluoksniu, kad padidintų baldų tarnavimo laiką, nes jie tampa atsparūs įbrėžimams. Sėdynę lengva valyti ir jai nereikia jokios priežiūros.

Rėmas pagamintas iš atsparaus ąžuolo medžio ir padengtas pusiau matiniu permatomu laku. Tokiu būdu paruoštas rėmas nereikalauja jokios priežiūros ir yra lengvai valomas. Kiekviena koja yra veltinio apdaila, įsukamo modulio pavidalu, kad būtų išvengta įbrėžimų ant grindų.

Sėdynė, kurios plotis 42 cm ir 38 cm gylis, buvo pastatyta 48 cm aukštyje. Bendri „IVETA W“ kėdės matmenys yra 42 cm pločio, 41 cm gylio ir 86 cm aukščio.

Paruoštos naudoti kėdės yra supakuotos į dvi dalis. Tai taupo laiką ir leidžia išvengti išlaidų, susijusių su kėdžių paruošimu, išlaidų.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis