Pasmeta LT – Commercial Equipment

Oranžinio audinio medinė, metaliniu rėmu kėdė


Kėdė LUKA SOFT ant metalinio rėmo su oranžine apdaila yra modernaus, praktiško ir patogaus dizaino esmė. Jis veikia visose vietose, kur reikalingas atsparumas dėmėms ir lengvas valymas. Tai kėdė, kurią „HoReCa“ pramonė dažnai pasirenka restoranams, kavinėms, taip pat konferencijų ar viešbučių kambariams įrengti.

Kėdę sudaro du elementai – metalinis rėmas ir medinis elementas, sudarantis sėdynę ir atlošą.

Medinis elementas pagamintas iš 10,5 mm storio lenktos buko faneros, padengtos poliuretano laku. Ši kėdės dalis gali būti įvairių spalvų: natūralaus buko, baltos, wenge ir RAL klasikinių spalvų pagal užsakymą (4 kėdžių komplektas). Kaip minkštą kėdės dangtelį galima įsigyti žalios ir oranžinės spalvos, tačiau galima užsisakyti ir kitų. Baldų spalvos pasirinkimą ypač vertina verslo klientai iš „HoReCa“ pramonės, veikiančių restoranų ar kavinių, taip pat viešbučių ir valgyklų. Buko fanera kaip labai grakšti medžiaga yra moderni žaliavos dalis, tradiciškai naudojama balduose. Jo galimybės formuoti elementus yra jo populiarumo tarp dizainerių priežastis. Nepaisant mažo sėdynės storio ir 6 kg svorio, „LUKA“ kėdės tvirtumas pritaikytas 120 kg kroviniui.

Kėdės rėmas yra suvirinti vamzdžiai, kurių profilis yra 16 mm, o sienelės storis – 2 mm, milteliais dažyti plieno arba chromo, kliento pageidavimu. Kiekviena koja yra uždėta juoda koja, apsaugančia grindis nuo įbrėžimų. Rėmas ir sėdynė sujungti keturiais varžtais ir keturiais papildomais amortizatoriais, stabilizuojančiais kėdę ir sumažinančią įtempius, atsirandančius įprasto naudojimo metu. Dėl amortizatorių naudojimo pailgėjo kėdės tarnavimo laikas, padidėjo jos naudojimo patogumas.

Bendri matmenys: plotis 50 cm, gylis 50 cm, aukštis 87 cm. Sėdynės, išdėstytos 47 cm aukštyje, matmenys: 40 x 40 [cm]

Baigtos kėdės yra supakuotos į dvi dalis, o išpakavus jų nereikia susukti. Šis sprendimas taupo mūsų klientų laiką ir pinigus.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis