Gikas LT – Commercial Equipment

Metalinio rėmo, tamsi su ertmėmis, balta sėdyne kėdė


Šiuolaikiškas „Doris PS“ kėdės dizainas puikiai derina originalų dizainą su praktinėmis vertybėmis ir patogumu naudotis. Minkšta medinė sėdynė, einanti į atlošą ir pritvirtinta prie plieninių kojų, veiks daugeliu atvejų. Dėl mažo svorio ji ypatingai atpažįstama iš gastronomijos atstovų. Naudojamos medžiagos yra lengvai valomos.

Sėdynė ir atlošas yra pagaminti iš sulenktos buko faneros, užtikrinančios patogų atlošą. Buko mediena yra natūrali medžiaga, amžiams naudojama balduose, daugiausia dėl jos lankstumo ir stiprumo, taip pat dėl ​​originalios spalvos ir papildomo rašto. „Doris PS“ kėdėje naudojama iš šios medienos pagaminta fanera, kuri turi dar geresnį lankstumą, stiprumą ir prideda papildomų būdingų juostelių. Pagal numatytą formą buvo suformuotos 10,5 mm storio buko faneros lentos, sukuriančios lengvą ir modernų šių baldų dizainą. Klijuotinė fanera yra apsaugota poliuretano laku, garantuojančiu ilgaamžiškumą. Galimos standartinės lako spalvos yra natūralus bukas, baltas, wenge, taip pat galite užsisakyti bet kokių kitų spalvų iš klasikinės RAL paletės.

Minkštas elementas, pagamintas iš plonos faneros sluoksnio, padengto 10 mm putplasčiu, prisukamas prie sėdimos dalies. Standartiškai jis dengiamas dramblio kaulo eko oda, tačiau pagal užsakymą galima įsigyti ir kitų apdailos medžiagų.

Pilna medinės dalies atlošų spalvų paletė, galimybė pasirinkti sėdimos dalies apmušalus suteikiančius galimybę pritaikyti baldus prie bet kokio „HoReCa“ pramonės interjero, tiek konferencijų salių, tiek viešbučio kambarių, tiek restoranų ir viešojo maitinimo įstaigų interjero.

Kėdės rėmas yra iš suvirintų vamzdžių, kurių profilis yra 16 mm, o sienelės storis – 2 mm, nudažytas milteliniu būdu arba chromuotas. Kiekviena koja turi juodą plastmasinį paduką, apsaugantį grindis nuo įbrėžimų. Metalinis rėmas ir medinė dalis sujungti keturiais varžtais. Metalinėje rėmo dalyje tarp profilių yra panaudotas sujungimams strypas, kuris suteikia stabilumo metaliniam rėmui, sumažina įtempimus atsirandančius įprasto naudojimu metu. Dėl panaudotų papildomų strypų metaliniame rėme pailgėja kėdės tarnavimo laikas.

Standartiniai matmenys: 42 cm pločio ir 40 gylio sėdynė, dedama 47 cm aukštyje, su patogiu atlošu, siekiančiu 82 cm.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis