Pasmeta LT – Commercial Equipment

Metalinio rėmo, tamsi, balta sėdyne kėdė


Kėdė MIA PS su metaliniu rėmu ir su baltu apmušalu yra natūralios medienos faneros formos derinys su tvirtu ir labai praktišku metaliniu rėmu, praturtintu patogia sėdyne. Pagrindinis „MIA W“ kėdės tikslas yra „HoReCa“ pramonės verslas. Dizainas puikiai tinka restorano, kavinės ar viešbučio interjerui. Jos pranašumas yra lengvas valymas, atsparumas drėgmei ir tuo pačiu aukšta estetika.

„MIA W“ kėdės sėdynė ir atlošas buvo suprojektuoti kaip vienas elementas. Išlenkta buko fanera užtikrina patogią atlošo anatominę formą ir lankstumą. Dėl aukštos kokybės medžiagų suteikiamas dvejų metų garantinis laikotarpis yra tik pirmasis šio unikalaus baldo ilgo naudojimo etapas. Buko medienos naudojimo baldų pramonėje populiarumą lemia jos lankstumas ir aukšta estetinė vertė. Iš šios medžiagos kuriant faneros lentas (klijuojant plonus medienos sluoksnius) pagerėja jos savybės. Šią medžiagą labai mėgsta dizaineriai dėl lengvo dizaino ir labai didelio stiprumo. 10,5 mm faneros lentos užtenka, kad MIA W kėdės tarnautų vartotojams, sveriantiems iki 120 kg svorio. Sėdynės kraštai yra dekoruoti fanerui būdingomis juostelėmis. Ant kėdės pagrindo išpjaunama skylė, kuri padidina kėdės naudojimo patogumą, o faneros piešinys, atsirandantis ant angos kraštų, taip pat daro dekoratyvią. Ši kėdės dalis yra įvairių spalvų: natūralaus buko, graikinio riešuto, wenge, baltos ir RAL klasikinių spalvų pagal užsakymą.

Minkštas elementas, pagamintas iš plonos faneros sluoksnio, padengto 10 mm putplasčiu, prisukamas prie sėdynės. Jo apmušalai yra gaminami iš eko odos dramblio kaulo, tačiau pagal pageidavimą galima įsigyti ir kitų apdailos medžiagų.

Kėdės rėmas yra iš suvirintų vamzdžių, kurių profilis yra 16 mm, o sienelės storis – 2 mm, nudažytas milteliniu būdu arba chromuotas. Kiekviena koja turi juodą plastmasinį paduką, apsaugantį grindis nuo įbrėžimų. Metalinis rėmas ir medinė dalis sujungti keturiais varžtais. Metalinėje rėmo dalyje tarp profilių yra panaudotas sujungimams strypas, kuris suteikia stabilumo metaliniam rėmui, sumažina įtempimus atsirandančius įprasto naudojimu metu. Dėl panaudotų papildomų strypų metaliniame rėme pailgėja kėdės tarnavimo laikas.

Standartiniai matmenys: 42 cm pločio ir 40 gylio sėdynė, dedama 47 cm aukštyje, su patogiu atlošu, siekiančiu 87 cm.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis