Gikas LT – Commercial Equipment

Laminuotas stačiakampio formos stalas, buko kojomis + baltos kėdės mediniu rėmu


Laminato stačiakampio buko lentelė

Stačiakampis stalas ant buko kojų dažniausiai pasirenkamas virtuvei ir valgomajam, tačiau dėl kompaktiškų matmenų ir galimybės suderinti viršutinę spalvą jis tiks prie bet kokio interjero. Iš buko faneros pagaminta 25 mm viršutinė dalis užtikrina tvirtumą ir ilgalaikį be rūpesčių naudojimą, o tvirtos, tvirtos, aukštos kokybės medienos kojos pridės elegancijos.

Viršuje yra padengtas puikios kokybės laminatu iš garsios įmonės EGGER. Šios dangos storis yra iki 0,8 mm, o tai užtikrina puikų atsparumą įbrėžimams ir potvyniui. Pagrindinę paletę sudaro trys stalviršio spalvos – balta, pilka arba ąžuolo.

„Delta“ kėdės stalai ir stalai gaminami iš medžio masyvo. Jų gamybai naudojama buko ar ąžuolo mediena. Jie yra padengti bespalviu poliuretano laku, kuris užtikrina atsparumą dėmėms ir sumažina priežiūros procedūras, kurių gali prireikti, pavyzdžiui, apdailai tikmedžio aliejumi.

Pagal užsakymą gamintojas gamina kitus dydžius ir dizainus. Tada yra platesnė spalvų paletė, kuri leidžia pritaikyti baldus prie bet kokio interjero. Aukščiausia pagamintų baldų kokybė nesikeičia.

Staliukai yra trijų formų: kvadratiniai, stačiakampiai ir apvalūs, ir dviejų aukščių: stalai – 75cm, kavos staliukai – 50cm. Tikslius stalviršio matmenis galite pasirinkti pasirinkdami.

Stalai ir lentelės parduodami atskirai ir siunčiami klientui tokia forma, kurią reikia galutinai surinkti vietoje. Atitinka ISO 9001: 2008 standartus.

DORIS Medinė kėdė yra balto, buko rėmo

Balta DORIS W kėdė ant buko rėmo yra modernios formos ir natūralių medžiagų, atitinkančių skandinavišką stilių.

Pagrindiniai pranašumai:

sėdynė ir atlošas yra vienas iš 10,5 mm storio natūralaus buko faneros elementų, padengtų patvaria balta emaliu Kemichal.
ergonomiška atlošo forma
smūgis sugeriantis atlošas pagerina sėdėjimo komfortą
kojos pagamintos iš buko medienos ir padengtos aukštos kokybės pusiau matiniu laku iš garsios įmonės „Kemichal“
kojų veltinio pėdos apsaugo grindis nuo įbrėžimų ir sumažina triukšmą, kai kėdė juda
kėdės nereikia surinkti
Naudojimas:

skirti naudoti namuose
restoranai, kavinės, valgyklos ir kitos gastronomijos įstaigos („HoReCa“ pramonė)
universitetai
komunalinės paskirties patalpos
Paruoštos naudoti kėdės yra supakuotos į dvi dalis.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis