Gikas LT – Commercial Equipment

Laminuotas stačiakampio formos stalas, buko kojomis + baltai-pilkomis kėdėmis buko rėmu


LUKA SOFT Medinė kėdė, pilko ir balto ąžuolo rėmas

Kėdė „LUKA SOFT W“ ant ąžuolinio rėmo su pilka apmušalais ir baltais atlošais yra šiuolaikiško baldo, pasižyminčio originaliu dizainu ir labai aukštu naudingumo koeficientu, pasiūlymas. Tai puikiai veikia valgomajame ir gyvenamajame kambaryje, tačiau – pasirinkus tinkamą patvarų apmušalų dangą, jis taip pat atitiks „HoReCa“ pramonės įmonėje nustatytas užduotis visose vietose, kur reikia atsparumo dėmėms ir lengvo valymo. Jis gali būti įrengtas restoranuose, kavinėse, taip pat konferencijų salėse ar viešbučio kambariuose.

Kėdę sudaro du elementai – buko rėmas ir elementas, sudarantis sėdynę ir atlošą.

Sėdynė pagaminta iš 10,5 mm storio buko faneros, padengtos poliuretano laku. Ši kėdės dalis gali būti įvairių spalvų: natūralaus buko, baltos, wenge ir RAL klasikinių spalvų pagal užsakymą (4 kėdžių komplektas). Minkšti kėdės užvalkalai standartiškai tiekiami žalia, oranžine, mėlyna, pilka, dryžuota ir dygsniuotai pilka. Taip pat galite užsisakyti kitą draudimą. Baldų spalvos pasirinkimo galimybę ypač vertina verslo klientai iš „HoReCa“ pramonės, veikiančių restoranų ar kavinių, taip pat viešbučių ir valgyklų. Buko fanera kaip labai grakšti medžiaga yra moderni žaliavos dalis, tradiciškai naudojama balduose. Jo galimybės formuoti elementus yra jo populiarumo tarp dizainerių priežastis. Nepaisant mažo sėdynės storio ir 6 kg svorio, „LUKA“ kėdės tvirtumas pritaikytas 120 kg kroviniui.

Medžio masyvo rėmas yra patikimumo ir daugelio metų be rūpesčių garantija. „LUKA SOFT W“ kėdės rėmai yra pagaminti iš buko ar ąžuolo. Buko rėmas yra baltas, juodas, rudas ir natūralus. Natūralios spalvos ąžuolo rėmas. Medienos raštas (ąžuolo ir buko) išgaunamas naudojant pusiau matinį tikmedžio aliejų. Reikėtų atsiminti, kad aliejumi apdirbta mediena visada reikalauja tinkamos priežiūros. Kliento pageidavimu kėdės rėmui pritvirtinti gali būti naudojamas pusiau matinis lakas. Kiekviena koja baigiasi prisukama koja iš veltinio, kad nepažeistumėte grindų.

Sėdynė po apmušalų buvo uždėta 48 cm aukštyje. Jis yra 40 cm pločio ir 40 cm gylio. Atlošas baigiasi 87cm aukštyje. Kojų tarpai yra 38 cm pločio ir 41 cm gylio.

Kėdės siunčiamos paruoštos naudoti, supakuotos į dvi dalis. Tai optimizuoja sąnaudas, atsižvelgiant ir į baldų gabenimą, ir paruošimą naudoti, o svarbiausia taupo laiką investuotojui.

Laminato stačiakampio buko lentelė

Stačiakampis stalas ant buko kojų dažniausiai pasirenkamas virtuvei ir valgomajam, tačiau dėl kompaktiškų matmenų ir galimybės suderinti viršutinę spalvą jis tiks prie bet kokio interjero. Iš buko faneros pagaminta 25 mm viršutinė dalis užtikrina tvirtumą ir ilgalaikį be rūpesčių naudojimą, o tvirtos, tvirtos, aukštos kokybės medienos kojos pridės elegancijos.

Viršuje yra padengtas puikios kokybės laminatu iš garsios įmonės EGGER. Šios dangos storis yra iki 0,8 mm, o tai užtikrina puikų atsparumą įbrėžimams ir potvyniui. Pagrindinę paletę sudaro trys stalviršio spalvos – balta, pilka arba ąžuolo.

„Delta“ kėdės stalai ir stalai gaminami iš medžio masyvo. Jų gamybai naudojama buko ar ąžuolo mediena. Jie yra padengti bespalviu poliuretano laku, kuris užtikrina atsparumą dėmėms ir sumažina priežiūros procedūras, kurių gali prireikti, pavyzdžiui, apdailai tikmedžio aliejumi.

Pagal užsakymą gamintojas gamina kitus dydžius ir dizainus. Tada yra platesnė spalvų paletė, kuri leidžia pritaikyti baldus prie bet kokio interjero. Aukščiausia pagamintų baldų kokybė nesikeičia.

Staliukai yra trijų formų: kvadratiniai, stačiakampiai ir apvalūs, ir dviejų aukščių: stalai – 75cm, kavos staliukai – 50cm. Tikslius stalviršio matmenis galite pasirinkti pasirinkdami.

Stalai ir lentelės parduodami atskirai ir siunčiami klientui tokia forma, kurią reikia galutinai surinkti vietoje. Atitinka ISO 9001: 2008 standartus.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis