Gikas LT – Commercial Equipment

Laminuotas apvalios formos stalas, ąžuolinėmis kojom + pilko audinio ąžuolinio rėmo kėdės


Modernus apvalus stalas ant ąžuolo kojų yra puikus pasirinkimas, kuris puikiai tiks bet kokiame interjere. 25 mm viršutinė dalis, pagaminta iš natūralios faneros, užtikrina tvirtumą ir ilgalaikį be rūpesčių, o tvirtos, aukštos kokybės medienos kojelės suteiks elegancijos.

Viršuje yra padengtas puikios kokybės laminatu iš garsios įmonės EGGER. Šios dangos storis yra iki 0,8 mm, o tai užtikrina puikų atsparumą įbrėžimams ir potvyniui. Pagrindinę paletę sudaro trys stalviršio spalvos – balta, pilka arba ąžuolo.

Ąžuolo kėdė „LUKA SOFT W“, pilko audinio 06

Kėdė LUKA SOFT W ant ąžuolinio rėmo su pilka apmušalais yra modernaus baldo, pasižyminčio originaliu dizainu ir labai aukštu naudingumo koeficientu, pasiūlymas. Jis puikiai veikia valgomajame ir gyvenamajame kambaryje, tačiau pasirinkęs tinkamą patvarų apmušalų dangą, jis taip pat atitinka HoReCa pramonės nustatytas užduotis visose vietose, kur reikalingas atsparumas dėmėms ir lengvas valymas. Jis gali būti įrengtas restoranuose, kavinėse, taip pat konferencijų salėse ar viešbučio kambariuose.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis