Pasmeta LT – Commercial Equipment

Laminuota balta kėdė, buko rėmas


Balta MAK laminuota kėdė ant buko rėmo yra unikalus balto laminato ir buko medžio derinys. Pagrindinis kėdės tikslas yra virtuvė, tačiau ji taip pat puikiai tinka restorano ar kavinės interjerui. Jos pranašumas yra dėl lengvo valymo, atsparumo potvyniams ir tuo pačiu aukštos estetikos.

MAK kėdės sėdynė ir atlošas suprojektuoti kaip vienas elementas. Išlenkta buko fanera užtikrina patogią atlošo anatominę formą ir lankstumą. Dėl aukštos kokybės medžiagų kokybės dvejų metų garantinis laikotarpis yra tik pirmasis šio unikalaus baldo ilgo naudojimo etapas. Buko medienos naudojimo baldų pramonėje populiarumą lemia jo lankstumas ir aukšta estetinė vertė. Iš šios medžiagos kuriant faneros lentas (klijuojant plonus medienos sluoksnius) pagerėja jos savybės. Ši medžiaga labai patinka dizaineriams.

10,5 mm faneros lentos užtenka, kad „LUKA W“ kėdės tarnautų vartotojams, sveriantiems iki 120 kg. Briaunose matomi faneros žiedai, įmirkyti tikmedžio aliejumi.

Sėdynė yra padengta garsios įmonės EGGER aukščiausios klasės laminatu, kuris kelis dešimtmečius tiekia žaliavas baldų pramonei. Dėl to MAK kėdė pasiekia aukščiausią įmanomą atsparumą įbrėžimams ir yra daug atsparesnė normaliam dėvėjimuisi nei lakuotos kėdės. Tai tikrai įvertins verslo vartotojai iš „HoReCa“ pramonės įmonių, valdančių viešbučius, valgyklas, kavines ir restoranus bei kitas gastronomijos įstaigas. Galimos laminato spalvos yra pilka ir balta.

Kojos yra apsaugotos italų kompanijos „Kemichal“ laku. MAK kėdės rėmas yra dviejų variantų iš medžio masyvo (buko ar ąžuolo) ir juodos ir baltos spalvos (buko mediena, dažyta emaliu). Kojos iš apačios yra apdaila veltinėmis, kad nesubraižytumėte grindų ir išvengtumėte nepageidaujamų garsų judant kėdę.

Kompaktiški „MAK“ kėdės matmenys buvo gauti nepakenkiant naudojimo komfortui, todėl jie yra puikūs ten, kur svarbu optimaliai išnaudoti erdvę – nesvarbu, ar tai virtuvė, valgomasis, ar gastronominė įmonė. Patogi 40×40 [cm] sėdynė, pastatyta 48cm aukštyje, patenka į aukštą, plačią atlošą, siekiantį 82cm. Tačiau visos kėdės matmenys yra tik centimetras didesni už sėdynę (40 cm pločio ir 41 cm gylio).

Norėdami išvengti papildomų išlaidų klientui, MAK kėdės išsiunčiamos pilnai, supakuotos į dvi dalis – išėmę iš transportavimo dėžės jų nereikia susukti, jie yra paruošti naudoti nedelsiant.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis