Pasmeta LT – Commercial Equipment

Laminuota balta kėdė, ąžuoliniu rėmu


Balta laminuota kėdė MIA W ant ąžuolo rėmo yra unikalus balto laminato ir ąžuolo medienos derinys. Baltas laminatas suteikia gaivumo ir grynumo, ąžuolo kojos yra spalvos atsvara, kartu simbolizuodamos stabilumą ir ilgaamžiškumą. Pagrindinis „MIA W“ kėdės tikslas yra virtuvė, tačiau ji taip pat puikiai tinka restorano ar kavinės interjerui. Jos pranašumas yra dėl lengvo valymo, atsparumo potvyniams ir tuo pačiu aukštos estetikos.

„MIA W“ kėdės sėdynė ir atlošas buvo suprojektuoti kaip vienas elementas. Dėl ergonomiškos formos ir lankstumo ištiesta buko fanera užtikrina patogią atlošą nugarai. Buko faneros naudojimo baldų pramonėje populiarumą lemia jo lankstumas ir aukšta estetinė vertė. Dėl labai didelio stiprumo ši medžiaga labai patinka desinger. 10,5 mm faneros pakanka, kad MIA W kėdės tarnautų vartotojams, sveriantiems iki 120 kg. Sėdynės kraštus puošia matomi faneros sluoksniai, įmirkyti tikmedžio aliejumi. Ant atlošo iškirpta skylė, kuri padidina kėdės naudojimo patogumą, o matomi faneros sluoksniai, esantys skylės kraštuose, daro ją dekoratyvia.

Sėdynė yra padengta garsios įmonės EGGER aukščiausios klasės laminatu, kuris kelis dešimtmečius tiekia žaliavas baldų pramonei. Dėl to MIA W laminuota kėdė pasižymi didesniu atsparumu įbrėžimams nei lakuotos kėdės. Verslo vartotojai iš „HoReCa“ pramonės, valdantys viešbučius, valgyklas, kavines, restoranus ir kitas gastronomines įstaigas, tikrai tai įvertins. Galimos laminato spalvos yra pilka, balta ir ąžuolo, o didesniems kiekiams galima pasirinkti bet kokią laminato spalvą.

Kojos yra apsaugotos italų kompanijos „Kemichal“ laku. „LUKA W“ kėdės rėmas yra dviejų variantų iš medžio masyvo (buko ar ąžuolo). Mediena yra viena iš medžiagų, naudojamų patalpose, siekiant sukurti šilumos ir jaukumo atmosferą.

Kojos iš apačios yra apdaila veltinėmis, kad nesubraižytumėte grindų ir išvengtumėte nepageidaujamų garsų judant kėdę.

Kompaktiški „MIA W“ kėdės matmenys buvo gauti neprarandant naudojimo patogumo, todėl jie yra puikūs ten, kur svarbu optimaliai išnaudoti erdvę – nepriklausomai nuo to, ar tai virtuvė, valgomasis, ar gastronominė įmonė. Patogi 40×40 [cm] dydžio sėdynė, pastatyta 48cm aukštyje (aukščiausiame taške). Sėdynė eina į atlošą ir siekia 87cm.

Norėdami išvengti papildomų išlaidų klientui, „MIA W“ kėdės išsiunčiamos pilnai, supakuotos į dvi dalis – išėmę iš transportavimo dėžės jų nereikia susukti, jie yra paruošti naudojimui.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis