Gikas LT – Commercial Equipment

Kėdė pagaminta iš faneros, metalinis rėmas, žalias audinys


Kėdė LUKA SOFT su metaliniu rėmu ir su žaliu apmušalu yra modernaus, praktiško ir patogaus dizaino esmė. Ši kėdė tinka visose vietose, kur reikalingas atsparumas dėmėms ir lengvas valymas. Tai kėdė, kurią „HoReCa“ pramonė dažnai pasirenka restoranams, kavinėms, taip pat konferencijų ar viešbučių kambariams įrengti.

Kėdę sudaro du elementai – metalinis rėmas ir medinis elementas, sudarantis sėdynę ir atlošą.

Medinis elementas pagamintas iš 10,5 mm storio sulenktos buko faneros, padengtos laku. Ši kėdės dalis gali būti įvairių spalvų: natūralaus buko, baltos, wenge ir RAL klasikinių spalvų pagal užsakymą. Baldų spalvos pasirinkimą ypač vertina verslo klientai iš „HoReCa“ pramonės, veikiančių restoranų ar kavinių, taip pat viešbučių ir valgyklų. Buko fanera kaip labai atspari medžiaga yra ir moderni žaliavos dalis, tradiciškai naudojama balduose. Jos galimybės formuoti elementus yra jos populiarumo tarp dizainerių priežastis. Nepaisant mažo sėdynės storio ir 6 kg svorio, „LUKA“ kėdės tvirtumas pritaikytas iki 120 kg svoriui.

Kėdės rėmas yra iš suvirintų vamzdžių, kurių profilis yra 16 mm, o sienelės storis – 2 mm, nudažytas milteliniu būdu arba chromuotas. Kiekviena koja turi juodą plastmasinį paduką, apsaugantį grindis nuo įbrėžimų. Metalinis rėmas ir medinė dalis sujungti keturiais varžtais.

Bendri matmenys: plotis 50 cm, gylis 50 cm, aukštis 87 cm. Sėdynės, išdėstytos 47 cm aukštyje, matmenys: 40×40 cm.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis