Pasmeta LT – Commercial Equipment

Kėdė pagaminta iš faneros, metalinis rėmas, pilkas audinys


Ant metalinio rėmo esanti „LUKA PS“ kėdė yra modernaus, praktiško ir patogaus dizaino esmė. Jis veikia visose vietose, kur reikalingas atsparumas dėmėms ir lengvas valymas. Tai kėdė, kurią „HoReCa“ pramonė dažnai pasirenka restoranams, kavinėms, taip pat konferencijų ar viešbučių kambariams įrengti.

Kėdę sudaro du elementai – metalinis rėmas ir medinis elementas, sudarantis sėdynę ir atlošą.

Medinis elementas pagamintas iš 10,5 mm storio lenktos buko faneros, padengtos poliuretano laku. Ši kėdės dalis gali būti įvairių spalvų: natūralaus buko, baltos, wenge ir RAL klasikinių spalvų pagal užsakymą (4 kėdžių komplektas). Baldų spalvos pasirinkimą ypač vertina verslo klientai iš „HoReCa“ pramonės, veikiančių restoranų ar kavinių, taip pat viešbučių ir valgyklų. Buko fanera kaip labai grakšti medžiaga yra moderni žaliavos dalis, tradiciškai naudojama balduose. Jo galimybės formuoti elementus yra jo populiarumo tarp dizainerių priežastis. Nepaisant mažo sėdynės storio ir 6 kg svorio, „LUKA“ kėdės tvirtumas pritaikytas 120 kg kroviniui.

Minkštas elementas, pritvirtintas prie sėdynės, yra pagamintas iš plonos faneros ir 10 mm putplasčio, padengto eko oda arba audiniu.

Kėdės rėmas yra suvirinti vamzdžiai, kurių profilis yra 16 mm, o sienelės storis – 2 mm, milteliais dažyti plieno arba chromo, kliento pageidavimu. Kiekviena koja yra uždėta juoda koja, apsaugančia grindis nuo įbrėžimų. Rėmas ir sėdynė sujungti keturiais varžtais ir keturiais papildomais amortizatoriais, stabilizuojančiais kėdę ir sumažinančią įtempius, atsirandančius įprasto naudojimo metu. Dėl amortizatorių naudojimo pailgėjo kėdės tarnavimo laikas, padidėjo jos naudojimo patogumas.

Bendri matmenys: plotis 50 cm, gylis 50 cm, aukštis 87 cm. Sėdynės, išdėstytos 47 cm aukštyje, matmenys: 40 x 40 [cm]

Baigtos kėdės yra supakuotos į dvi dalis, o išpakavus jų nereikia susukti. Šis sprendimas taupo mūsų klientų laiką ir pinigus.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis