Pasmeta LT – Commercial Equipment

Juodos spalvos medinė kėdė su audiniu


GRIM kėdė yra fotelio patogumas atsižvelgiant į kėdės matmenis. Puiki juodo dygsniuoto apmušalų apdaila pramoniniu stiliumi gali papildyti bet kurio valgomojo ar svetainės interjerą. Juodos kojos tiks bet kuriame interjere.

Kėdės dizainas sujungia sėdynę su atlošu į vieną elementą su modernia forma. Jis pagamintas iš aukštos kokybės buko faneros, kuri dėl savo lankstumo užtikrina aukščiausią naudojimo komfortą ir ilgaamžiškumą. 10,5 mm storio faneros konstrukcijos pakanka, kad 6 kg kėdę galėtų naudoti žmonės, sveriantys iki 120 kg. Šios medžiagos naudojimas suteikia jums galimybę sukurti originalios formos baldą. Plačios galimybės, kurias suteikia lenkta fanera, daro šią medžiagą viena iš modernaus dizaino piktogramų. Mediena yra padengta 20 mm specialiomis putomis – dėl didelio atsparumo deformacijoms ji užtikrina sėdynės glotnumą ir elastingumą per visą jos gyvavimo laiką. Sėdynei uždengti buvo pasirinktos medžiagos, turinčios padidintą atsparumą dilimui (iki 100 000 ciklų). Platus spalvų pasirinkimas leidžia pasirinkti GRIM kėdės versiją bet kokiam interjerui. Apmušalų paletę sudaro šviesiai pilka (05), pilka (06), tamsiai mėlyna, netgi oranžinė ir dryžuota.

Kruopščiai apmušta sėdynė yra bekompromisis patogumo pasirinkimas naudojant minkštus minkštus baldus, kurie užima minimalią vietą. Dygsniuoti apmušalai nėra ištempti, kaip ir standartinėje apmušalų, bet klojami tiek ant kėdės priekio, tiek iš galo ir tik tiksliai derinami.

Kėdės apmuštos „Lech Fabrics LUX“ audiniu – žiūrėkite audinio techninį lapą

Medžio masyvo rėmas yra patikimumo ir daugelio metų be rūpesčių garantija. GRIM kėdės rėmas pagamintas iš buko medienos ir padengtas juodu atspariu dilimui emaliu. Kiekviena koja baigiasi prisukama koja iš veltinio, kad nepažeistumėte grindų.

Sėdynė po apmušimo buvo pastatyta 49 cm aukštyje (aukščiausiame taške). Ji yra 40 cm pločio ir 38 cm gylio. Atlošas baigiasi 86 cm aukštyje.

Paruoštos naudoti kėdės yra supakuotos į dvi dalis. Tai taupo laiką ir leidžia išvengti išlaidų, susijusių su kėdžių paruošimu, išlaidų.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis