Pasmeta LT – Commercial Equipment

Juoda, faneruota, metaliniu rėmu kėdė


Praktinė daugiafunkcinė juodos spalvos „IVO“ kėdės koncepcija puikiai tiks visoms „HoReCa“ pramonės reikmėms kaip restoranų, kavinių ir viešbučių įranga. Kasdien naudojant svarbiausias bruožas yra atsparumas purvui ir lengvas valymas, taip pat galimybė laikyti vieną ant kito.

Sėdynė ir atlošas yra pagaminti iš vienos plokštės, kuri suteikia dizainui modernią formą ir puikiai derina patogumą su svečių komfortu. Šiam elementui gaminti buvo naudojama 10,5 cm storio buko fanera. Dėl lankstumo ši medžiaga suteikia ypač patogią atlošą nugarai. Dėl to atsirado šviesi kėdė, sverianti apie 6 kg, kurią gali naudoti žmonės, sveriantys iki 120 kg. Mediena yra apdaila šių spalvų poliuretano laku: skaidri, balta, geltona, žalia, oranžinė, tamsiai mėlyna, juoda ar bet kokia kita RAL spalva, užsakant bent keturis gabalus. Ši medienos apdaila garantuoja ilgalaikį be rūpesčių, nereikalaujant papildomos priežiūros.

Galimybė pasirinkti medinio atlošo spalvą reiškia, kad kėdę „IVO“ galite pritaikyti bet kurio restorano, kavinės, konferencijų salės, kambarių ir kitų viešbučio ar maitinimo kambarių interjerui.

Kėdės rėmas pagamintas iš suvirintų vamzdžių, kurių skerspjūvis yra 16 mm, sienelių storis 2 mm. Pagamintas iš chromuoto plieno, chromo pagal užsakymą. Kojų apdaila juodomis kojomis apsaugo grindis nuo įbrėžimų. Sėdynė ir rėmas yra sujungti keturiais varžtais. Siekiant pagerinti naudojimo komfortą ir sumažinti stresą, šioje jungtyje yra keturi papildomi amortizatoriai, neleidžiantys sėdynei pasisukti į šoną.

Bendri „IVO“ kėdės matmenys yra 50 cm pločio, 50 cm gylio. Sėdynės, pastatytos 47 cm aukštyje, plotis yra 42 cm, o gylis – 40 cm. Patogus atlošas siekia 82 cm.

Verslo klientų poreikiams patenkinti, kėdės parduodamos dviem gabalėliais, supakuotos paruoštoje naudoti formoje. Tai sumažina įrangos įrengimui reikalingą laiką ir su tuo susijusias išlaidas.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis