Pasmeta LT – Commercial Equipment

Geltonos spalvos kėdė ąžuoliniu rėmu


Geltona „DORIS W“ kėdė ant ąžuolo rėmo yra modernios formos ir natūralių medžiagų, išraiškingos spalvos, kuri prisotins interjerą dinamika ir individualumu. Geltona Doris įkvepia gyvybės kiekviename interjere, suteikdama jai išraiškingumo ir charakterio, o ąžuolo rėmas papildys ją namų atmosfera. Ąžuolas yra vienas iš patvariausių ir stipriausių Europos medžių, o iš jo gaunama mediena yra viena sunkiausių tradiciškai baldams naudojamų žaliavų.

Ergonominė kontūruota sėdynė

Kėdės atlošas ir sėdynė suformuoti dviem plokštumomis. Apatinė stuburo dalis prigludusi prie kėdės juosmens srityje, sėdėdama išlaikydama ją teisingoje padėtyje. Viršutinė atlošo dalis sukuria subtilią arką, ant kurios tvirtai remiasi pečių ašmenys, o tai padeda išlaikyti patogią ir sveiką kūno padėtį.

Doris kėdės atlošas

Patogi, praktiška rankena

Dvi grioveliai viršutinėje atlošo dalyje leidžia lengviau nustumti kėdę arčiau stalo.

Doris kėdės atlošas

Apsauga nuo įbrėžimų

Kėdės rėmas pagamintas iš ąžuolo medienos, apsaugotos skaidriu laku. Klientui pageidaujant, rėmą galima impregnuoti tikmedžio aliejumi.

Kiekviena kėdės koja turi veltinę pėdą, apsaugančią grindis nuo įbrėžimų.

apsauga nuo įbrėžimų „Doris“ kėdė

Rūpestinga apdaila ir be aštrių briaunų

Apdailos estetiką ir tuo pačiu saugumą visiems vartotojams užtikrina rankomis sumaltas visas sėdynės kraštas.

kruopštus Doris kėdės apdaila

Puikiai tinka rinkinyje

Tvirtos ir stabilios kėdės kartu su apvaliu 80 cm skersmens stalu sudaro funkcinį komplektą, tinkantį virtuvei ar valgomajam.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis