Pasmeta LT – Commercial Equipment

Geltona kėdė pagaminta iš faneros, metalinis rėmas


Praktinė ir daugiafunkcinė geltonos spalvos „IVO“ kėdės koncepcija puikiai tiks visoms „HoReCa“ pramonės reikmėms kaip restoranų, kavinių ir viešbučių įranga. Kasdien naudojant, svarbiausia savybė yra atsparumas drėgmei ir lengvas valymas.

Sėdynė ir atlošas yra pagaminti iš vientisos dalies, kuri suteikia dizainui modernią formą ir puikiai derina patogumą su svečių komfortu. Šiam elementui gaminti buvo naudojama 10,5 cm storio buko fanera. Dėl lankstumo ši medžiaga suteikia ypač patogų atlošą nugarai. Kėdė, sverianti apie 6 kg, kurią gali naudoti žmonės, sveriantys iki 120 kg svorio. Medienos galimos apdailos šių spalvų: skaidri, balta, geltona, žalia, oranžinė, tamsiai mėlyna, juoda ar bet kokia kita RAL spalva. Ši medienos apdaila garantuoja ilgaamžiškumą, nereikalaujant papildomos priežiūros.

Galimybė pasirinkti medinio atlošo spalvą reiškia, kad kėdę „IVO“ galite pritaikyti bet kurio restorano, kavinės, konferencijų salės, kambarių ir kitų viešbučio ar maitinimo kambarių interjerui.

Kėdės rėmas yra iš suvirintų vamzdžių, kurių profilis yra 16 mm, o sienelės storis – 2 mm, nudažytas milteliniu būdu arba chromuotas. Kiekviena koja turi juodą plastmasinį paduką, apsaugantį grindis nuo įbrėžimų. Metalinis rėmas ir medinė dalis sujungti keturiais varžtais.

Standartiniai matmenys: 42 cm pločio ir 40 gylio sėdima dalis, dedama 47 cm aukštyje, su patogiu atlošu, siekiančiu 82 cm.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis