Pasmeta LT – Commercial Equipment

Baltai žalia medinė kėdė


„LUKA SOFT W“ kėdė ant balto rėmo su žalia apmušalais yra modernaus baldo, pasižyminčio originaliu dizainu ir labai aukštu naudingumo koeficientu, pasiūlymas. Tai puikiai veikia valgomajame ir gyvenamajame kambaryje.

Tinkamai patvarios apmušalų dėka jis taip pat atitiks „HoReCa“ pramonės (viešbutis / restoranas / kavinė) reikalavimus visose vietose, kur reikalingas atsparumas dėmėms ir lengvas valymas. Jis gali būti įrengtas restoranuose, kavinėse, taip pat konferencijų salėse ar viešbučio kambariuose.

Kėdę sudaro du elementai – buko rėmas ir elementas, sudarantis sėdynę ir atlošą.

Sėdynė pagaminta iš 10,5 mm storio lenktos buko faneros, padengtos poliuretano laku. Ši kėdės dalis gali būti įvairių spalvų: natūralaus buko, baltos, wenge ir RAL klasikinių spalvų pagal užsakymą (4 kėdžių komplektas). Minkšti kėdės užvalkalai standartiškai tiekiami žalia, oranžine, mėlyna, pilka, dryžuota ir dygsniuotai pilka. Taip pat galite užsisakyti kitą draudimą. Baldų spalvos pasirinkimo galimybę ypač vertina verslo klientai iš „HoReCa“ pramonės, veikiančių restoranų ar kavinių, taip pat viešbučių ir valgyklų. Buko fanera kaip labai grakšti medžiaga yra moderni žaliavos dalis, tradiciškai naudojama balduose. Jo galimybės formuoti elementus yra jo populiarumo tarp dizainerių priežastis. Nepaisant mažo sėdynės storio ir 6 kg svorio, „LUKA“ kėdės tvirtumas pritaikytas 120 kg kroviniui.

Medžio masyvo rėmas yra patikimumo ir daugelio metų be rūpesčių garantija. GRIM kėdžių rėmai yra pagaminti iš buko ar ąžuolo. Buko rėmas yra baltas, juodas, rudas ir natūralus. Natūralios spalvos ąžuolo rėmas. Medienos raštas (ąžuolo ir buko) išgaunamas naudojant pusiau matinį tikmedžio aliejų. Reikėtų atsiminti, kad aliejumi apdirbta mediena visada reikalauja tinkamos priežiūros. Kliento pageidavimu kėdės rėmui pritvirtinti gali būti naudojamas pusiau matinis lakas. Kiekviena koja baigiasi prisukama koja iš veltinio, kad nepažeistumėte grindų.

Sėdynė po apmušalų buvo uždėta 48 cm aukštyje. Jis yra 40 cm pločio ir 40 cm gylio. Atlošas baigiasi 87cm aukštyje. Kojų tarpai yra 38 cm pločio ir 41 cm gylio.

Kėdės siunčiamos paruoštos naudoti, supakuotos į dvi dalis. Tai optimizuoja išlaidas, atsižvelgiant tiek į baldų gabenimą, tiek į paruošimą naudoti, ir, svarbiausia, taupo kliento laiką.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis