Pasmeta LT – Commercial Equipment

Balta medinė kėdė buko rėmu


Balta DORIS W kėdė ant buko rėmo yra modernios formos ir natūralių medžiagų, atitinkančių skandinavišką stilių. Balta spalva puikiai tiks bet kurioje virtuvėje, pridedant jos erdvę ir lengvumą, o buko rėmas užtikrins namų atmosferą. Bukas yra vienas iš patvariausių ir stipriausių Europos medžių, o iš jo gaunama mediena yra viena sunkiausių tradiciškai baldams naudojamų žaliavų.

Ergonominė kontūruota sėdynė

Dėl specialaus spaudimo kėdės atlošas buvo suformuotas dviem plokštumais. Apatinė stuburo dalis prigludusi prie kėdės juosmens srityje, sėdėdama išlaikydama ją teisingoje padėtyje. Viršutinė atlošo dalis sukuria subtilią arką, ant kurios tvirtai remiasi pečių ašmenys, o tai padeda išlaikyti patogią ir sveiką kūno padėtį.

Paleisti vaizdo įrašą

Patogi, praktiška rankena

Dvi grioveliai viršutinėje atlošo dalyje leidžia lengviau nustumti kėdę arčiau stalo.

Paleisti vaizdo įrašą

Apsauga nuo įbrėžimų

Kiekviena kėdės koja turi veltinę pėdą, apsaugančią grindis nuo įbrėžimų.

Paleisti vaizdo įrašą

Rūpestinga apdaila ir be aštrių briaunų

Apdailos estetiką ir tuo pačiu saugumą visiems vartotojams užtikrina rankomis sumaltas visas sėdynės kraštas.

Paleisti vaizdo įrašą

Puikiai tinka rinkinyje

Tvirtos ir stabilios kėdės kartu su apvaliu 80 cm skersmens stalu sudaro funkcinį komplektą, tinkantį virtuvei ar valgomajam.

Paleisti vaizdo įrašą
Kėdės rėmas pagamintas iš buko medienos, padengtas tiko aliejumi, pabrėžiant natūralias medžio savybes. Buko mediena yra struktūriškai atspari vandeniui, tačiau mediniais elementais, apdirbtais aliejumi, visada reikia intensyvesnės priežiūros. Atsižvelgiant į „HoReCa“ pramonės reikalavimus, paprašius, kėdės rėmas yra padengtas pusiau matiniu laku, kuris geriau veikia restorane ar kavinėje.

Kėdės supakuotos į du komplektus, išsiųstos klientui pilnai. Tai garantuoja tvirtinimo detalių tvirtumą gamykloje ir kėdę paruošia naudoti nedelsiant.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis