Pasmeta LT – Commercial Equipment

Ąžuolo kavos stalas kvadratinės kojos


Produkto aprašymas

Modernus kvadratinis kavos staliukas su ąžuolinėmis kojomis puikiai tiks tiek svetainei, tiek kavinei. Iš buko faneros pagaminta 25 mm viršutinė dalis užtikrina tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

Stalviršio viršutinė dalis yra padengta puikios kokybės laminatu iš garsios įmonės EGGER. Šios dangos storis yra iki 0,8 mm, tai užtikrina puikų atsparumą įbrėžimams ir drėgmei. Pagrindinę paletę sudaro trys stalviršio spalvos – balta, pilka ir ąžuolo.

„Delta“ stalai ir kėdės gaminami iš medžio masyvo. Jų gamybai naudojama buko ar ąžuolo mediena. Jie yra padengti bespalviu poliuretano laku, kuris užtikrina atsparumą dėmėms ir sumažina priežiūros procedūras.

Pagal užsakymą gamintojas gamina kitus dydžius ir dizainus. Tuomet yra platesnė spalvų paletė, kuri leidžia pritaikyti baldus prie bet kokio interjero. Aukščiausia pagamintų baldų kokybė nesikeičia.

Staliukai yra trijų formų: kvadratiniai, stačiakampiai ir apvalūs, ir dviejų aukščių: stalai – 75cm, kavos staliukai – 50cm. Tikslius stalviršio matmenis galite pasirinkti pasirinktinai.

Stalų stalviršiai ir kojos pakuojami atskirai ir siunčiami klientui tokia forma, kurią reikia galutinai surinkti vietoje. Atitinka ISO 9001: 2008 standartus.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis