Pasmeta LT – Commercial Equipment

Ąžuolinė kėdė, dygsniuotas audinys


Kėdė „LUKA SOFT W“ ant ąžuolo rėmo su pilka, dygsniuota apmušalais yra šiuolaikiško baldo, pasižyminčio originaliu dizainu ir labai aukštu naudingumo koeficientu, pasiūlymas. Jis puikiai veikia valgomajame ir gyvenamajame kambaryje, tačiau pasirinkęs tinkamą tvirtą apmušalų dangą, jis taip pat atitinka HoReCa pramonės nustatytas užduotis visose vietose, kur reikalingas atsparumas dėmėms ir lengvas valymas. Jis gali būti įrengtas restoranuose, kavinėse, taip pat konferencijų salėse ar viešbučio kambariuose.

Kėdę sudaro du elementai – ąžuolo rėmas ir sėdynės bei atlošo elementas.

Sėdynė pagaminta iš 10,5 mm storio lenktos buko faneros ir ąžuolo faneros, padengtos poliuretano laku. Minkšta kėdės priekinė dalis yra pagaminta iš dygsniuotų pilkos spalvos audinių. Taip pat galite užsisakyti kitą draudimą. Baldų spalvos pasirinkimo galimybę ypač vertina verslo klientai iš „HoReCa“ pramonės, veikiančių restoranų ar kavinių, taip pat viešbučių ir valgyklų. Nepaisant mažo sėdynės storio ir 6 kg svorio, „LUKA“ kėdės tvirtumas pritaikytas 120 kg kroviniui.

Kėdės apmuštos „Lech Fabrics LUX“ audiniu – žiūrėkite audinio techninį lapą

Kėdės rėmas yra ąžuolo ir padengtas pusiau matiniu laku. Kiekviena koja baigiasi prisukama koja iš veltinio, kad nepažeistumėte grindų.

Sėdynė, atsižvelgiant į apmušalą, buvo pastatyta 48 cm aukštyje (aukščiausiame punkte). Jis yra 40 cm pločio ir 40 cm gylio. Atlošas baigiasi 87cm aukštyje. Kojų tarpai yra 38 cm pločio ir 41 cm gylio.

Kėdės siunčiamos paruoštos naudoti, supakuotos į dvi dalis. Tai optimizuoja sąnaudas, atsižvelgiant ir į baldų gabenimą, ir paruošimą naudoti, o svarbiausia taupo laiką investuotojui.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis