Pasmeta LT – Commercial Equipment

Šviesiai pilkos spalvos audinio kėdė, buko rėmas


Kėdė LUKA SOFT W ant buko rėmo su pilka apmušalais yra modernaus baldo, pasižyminčio originaliu dizainu ir labai aukšta naudingumo koeficientu, pasiūlymas. Jis puikiai veikia valgomajame ir gyvenamajame kambaryje, tačiau pasirinkęs tinkamą patvarų apmušalų dangą, jis taip pat atitinka HoReCa pramonės nustatytas užduotis visose vietose, kur reikalingas atsparumas dėmėms ir lengvas valymas. Jis gali būti įrengtas restoranuose, kavinėse, taip pat konferencijų salėse ar viešbučio kambariuose.

Sėdynė pagaminta iš sulenktos buko faneros, padengtos poliuretano laku. Minkšti kėdės užvalkalai yra pilkos spalvos, tačiau galite pasirinkti kitokią apmušalų spalvą.

Kėdės apmuštos „Lech Fabrics LUX“ audiniu – žiūrėkite audinio techninį lapą

Tvirtos buko medienos rėmas yra patikimumo ir ilgalaikio naudojimo užtikrinimas. „Luka“ minkštos kėdės rėmas yra natūralių spalvų ir yra apsaugotas pusiau matiniu laku. Kiekviena koja baigiasi prisukama koja iš veltinio, kad nepažeistumėte grindų.

Sėdynė po apmušimo buvo pastatyta 48 cm aukštyje (aukščiausias taškas). Jis yra 40 cm pločio ir 40 cm gylio. Atlošas baigiasi 87cm aukštyje. Kojų tarpai yra 40 cm pločio ir 42 cm gylio.

Kėdės siunčiamos paruoštos naudoti, supakuotos į dvi dalis.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis