Pasmeta LT – Commercial Equipment

Natūralaus buko, pilko audinio kėdė


GRIM kėdė puikiai derina patogumą ir patogumą naudotis. Puiki apmušalų kokybė užtikrina neprilygstamą komfortą. Natūralios spalvos buko medienos kojos suteikia tvirtą ir universalų rėmą. Pilka apmušalai puikiai tiks bet kuriame interjere. Geriausiai veikia valgomajame ir gyvenamajame kambaryje.

Kėdės dizainas sujungia sėdynę su atlošu į vieną elementą su modernia forma. Jis pagamintas iš aukštos kokybės buko faneros, kuri dėl savo lankstumo užtikrina aukščiausią naudojimo komfortą ir ilgaamžiškumą. 10,5 mm storio faneros konstrukcijos pakanka, kad 6 kg kėdė tarnautų žmonėms, sveriantiems iki 120 kg. Šios medžiagos naudojimas suteikia jums galimybę sukurti originalios formos baldą. Plačios galimybės, kurias suteikia lenkta fanera, daro šią medžiagą viena iš modernaus dizaino piktogramų. Mediena yra padengta 20 mm specialiomis putomis – dėl didelio atsparumo deformacijoms ji užtikrina sėdynės glotnumą ir elastingumą per visą jos gyvavimo laiką. Sėdynei uždengti buvo pasirinktos medžiagos, turinčios padidintą atsparumą dilimui (iki 100 000 ciklų). Platus spalvų pasirinkimas leidžia pasirinkti GRIM kėdės versiją bet kokiam interjerui. Apmušalų paletę sudaro šviesiai pilka (0100), pilka (06), tamsiai mėlyna ir netgi oranžinė bei juostelės. GRIM kėdė puikiai tinka tose vietose, kur neprivalomas puikus atsparumas išsiliejimui. Tai sukurs jaukią atmosferą gyvenamajame kambaryje ar valgomajame.

Kruopščiai apmušta sėdynė yra bekompromisis patogumo pasirinkimas naudojant minkštus minkštus baldus, kurie užima minimalią vietą. Pilka apmušalai nėra ištempti, kaip ir standartinėje apmušaloje, bet klojami tiek ant kėdės priekio, tiek iš galo ir tik tiksliai derinami. Kėdės apmuštos „Lech Fabrics LUX“ audiniu – žiūrėkite audinio techninį lapą

Medžio masyvo rėmas yra patikimumo ir daugelio metų be rūpesčių garantija. GRIM kėdžių rėmai yra pagaminti iš buko ar ąžuolo. Buko rėmas yra baltas, juodas, rudas ir natūralus. Natūralios spalvos ąžuolo rėmas. Medienos raštas (ąžuolo ir buko) išgaunamas naudojant pusiau matinį tikmedžio aliejų. Reikėtų atsiminti, kad aliejumi apdirbta mediena visada reikalauja tinkamos priežiūros. Kliento pageidavimu kėdės rėmui pritvirtinti gali būti naudojamas pusiau matinis lakas. Kiekviena koja baigiasi prisukama koja iš veltinio, kad nepažeistumėte grindų.

Sėdynė su apmušalais buvo pastatyta 49 cm aukštyje. Jis yra 40 cm pločio ir 38 cm gylio. Atlošas baigiasi 86 cm aukštyje.

Kėdės parduodamos dėžutėje po dvi ir siunčiamos paruoštos naudoti.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis