Pasmeta LT – Commercial Equipment

Medinė pilkai balta kėdė, juodu rėmu


„LUKA SOFT W“ kėdė ant juodo rėmo su pilka apmušalais ir baltais atlošais yra šiuolaikiško baldo, pasižyminčio originaliu dizainu ir labai aukšto naudingumo koeficientu, pasiūlymas. Jis puikiai veikia valgomajame ir gyvenamajame kambaryje, tačiau pasirinkęs tinkamą patvarų apmušalų dangą, jis taip pat atitinka HoReCa pramonės nustatytas užduotis visose vietose, kur reikalingas atsparumas dėmėms ir lengvas valymas. Jis gali būti įrengtas restoranuose, kavinėse, taip pat konferencijų salėse ar viešbučio kambariuose.

Kėdę sudaro du elementai – buko rėmas ir elementas, sudarantis sėdynę ir atlošą.

Sėdynė pagaminta iš 10,5 mm storio lenktos buko faneros, padengtos balta emaliu. Ši kėdės dalis gali būti įvairių spalvų: natūralaus buko, baltos, wenge ir RAL klasikinių spalvų pagal užsakymą (4 kėdžių komplektas). Minkšti kėdės priekiniai gaubtai standartiškai būna pilki, o kitus užvalkalus galima užsisakyti. Baldų spalvos pasirinkimo galimybę ypač vertina verslo klientai iš „HoReCa“ pramonės, veikiančių restoranų ar kavinių, taip pat viešbučių ir valgyklų. Buko fanera kaip labai grakšti medžiaga yra moderni žaliavos dalis, tradiciškai naudojama balduose. Jos teikiamos galimybės formuojant elementus yra jo populiarumo tarp dizainerių priežastis. Nepaisant mažo sėdynės storio ir 6 kg svorio, „LUKA“ kėdės tvirtumas pritaikytas 120 kg kroviniui.

Kėdės apmuštos „Lech Fabrics LUX“ audiniu – žiūrėkite audinio techninį lapą

Medžio masyvo rėmas yra patikimumo ir daugelio metų be rūpesčių garantija. „LUKA SOFT W“ kėdės buko rėmas yra juodos spalvos. Galima padaryti rėmelį kitokios spalvos nei RAL paletė. Kiekviena koja baigiasi prisukama koja iš veltinio, kad nepažeistumėte grindų.

Sėdynė po apmušimo buvo pastatyta 48 cm aukštyje (aukščiausiame taške). Jis yra 40 cm pločio ir 40 cm gylio. Atlošas baigiasi 87cm aukštyje. Kojų tarpai yra 38 cm pločio ir 41 cm gylio.

Kėdės siunčiamos paruoštos naudoti, supakuotos į dvi dalis. Tai optimizuoja išlaidas, atsižvelgiant ir į baldų gabenimą, ir paruošimą naudoti, ir, svarbiausia, taupo laiką klientui (investuotojui).Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis