Pasmeta LT – Commercial Equipment

Laminuotas stačiakampio formos stalas, ąžuolinėmis kojom + pilko audinio ąžuolinio rėmo kėdės


Stačiakampis stalas ant ąžuolo kojų dažniausiai pasirenkamas virtuvei ir valgomajam, tačiau dėl kompaktiškų matmenų ir galimybės suderinti viršutinę spalvą jis tiks prie bet kokio interjero. Iš buko faneros pagaminta 25 mm viršutinė dalis užtikrina tvirtumą ir ilgalaikį be rūpesčių naudojimą, o tvirtos, tvirtos, aukštos kokybės medienos kojos pridės elegancijos.

Viršuje yra padengtas puikios kokybės laminatu iš garsios įmonės EGGER. Šios dangos storis yra iki 0,8 mm, o tai užtikrina puikų atsparumą įbrėžimams ir potvyniui. Pagrindinę paletę sudaro trys stalviršio spalvos – balta, pilka arba ąžuolo.

GRIM kėdė yra patogumo ir praktiškumo derinys. Minkšta sėdynė suteikia komfortą, lygų foteliams. Natūralios spalvos ąžuolo medienos kojos yra tvirtas ir universalus rėmas, o pilka apmušalai gerai užpildys bet kokį interjerą. Geriausiai veikia valgomajame ir gyvenamajame kambaryje.

Kėdės dizainas sujungia sėdynę su atlošu į vieną elementą su modernia forma. Jis pagamintas iš aukštos kokybės buko faneros, kuri dėl savo lankstumo užtikrina aukščiausią naudojimo komfortą ir ilgaamžiškumą.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis