Gikas LT – Commercial Equipment

Laminuotas apvalios formos baltas stalas, buko kojom + baltos buko rėmo kėdės


MAK kėdė laminuota baltu, buko rėmu

Balta MAK laminuota kėdė ant buko rėmo yra unikalus balto laminato ir buko medžio derinys. Pagrindinis kėdės tikslas yra virtuvė, tačiau ji taip pat puikiai tinka restorano ar kavinės interjerui. Jos pranašumas yra dėl lengvo valymo, atsparumo potvyniams ir tuo pačiu aukštos estetikos.

MAK kėdės sėdynė ir atlošas suprojektuoti kaip vienas elementas. Išlenkta buko fanera užtikrina patogią atlošo anatominę formą ir lankstumą. Dėl aukštos kokybės medžiagų kokybės dvejų metų garantinis laikotarpis yra tik pirmasis šio unikalaus baldo ilgo naudojimo etapas. Buko medienos naudojimo baldų pramonėje populiarumą lemia jo lankstumas ir aukšta estetinė vertė. Iš šios medžiagos kuriant faneros lentas (klijuojant plonus medienos sluoksnius) pagerėja jos savybės. Šią medžiagą labai mėgsta desingeris dėl lengvo perdirbimo ir labai didelio stiprumo. 10,5 mm faneros lentos užtenka, kad MAK kėdės tarnautų vartotojams, sveriantiems iki 120 kg. Sėdynės kraštai yra dekoruoti fanerui būdingomis juostelėmis.

Sėdynė yra padengta garsios įmonės EGGER aukščiausios klasės laminatu, kuris kelis dešimtmečius tiekia žaliavas baldų pramonei. Dėl to MAK kėdė pasiekia aukščiausią įmanomą atsparumą įbrėžimams ir yra daug atsparesnė normaliam dėvėjimuisi nei lakuotos kėdės. Tai tikrai įvertins verslo vartotojai iš „HoReCa“ pramonės įmonių, valdančių viešbučius, valgyklas, kavines ir restoranus bei kitas gastronomijos įstaigas. Galimos laminato spalvos yra pilka ir balta.

Kojos yra apsaugotos italų kompanijos „Kemichal“ laku. MAK kėdės rėmas yra dviejų variantų iš medžio masyvo (buko ar ąžuolo) ir juodos ir baltos spalvos (buko mediena, dažyta emaliu). Tvirta mediena yra natūrali medžiaga, kurią reikia tinkamai apdoroti gamybos metu. Jo naudojimą visada lemia aukščiausios kokybės ir unikalios gamtos sukurtos formos pasirinkimas. Tai viena iš medžiagų, naudojamų patalpose, siekiant sukurti šilumos ir jaukumo atmosferą. Visa tai daro kėdes ant medinio rėmo vis išskirtiniau. Kojos iš apačios yra apdaila veltinėmis, kad nesubraižytumėte grindų ir išvengtumėte nepageidaujamų garsų judant kėdę.

Kompaktiški „MAK“ kėdės matmenys buvo gauti nepakenkiant naudojimo komfortui, todėl jie yra puikūs ten, kur svarbu optimaliai išnaudoti erdvę – nesvarbu, ar tai virtuvė, valgomasis, ar gastronominė įmonė. Patogi 40×40 [cm] kėdutė, pastatyta 48cm aukštyje, patenka į aukštą, plačią atlošą, siekiantį 87cm. Tačiau visos kėdės matmenys yra tik centimetras didesni už sėdynę (40 cm pločio ir 41 cm gylio).

Norėdami išvengti papildomų išlaidų klientui, MAK kėdės išsiunčiamos pilnai, supakuotos į dvi dalis – išėmę iš transportavimo dėžės jų nereikia susukti, jie yra paruošti naudoti nedelsiant.

Laminuotos apvalios buko kojų lentelės

Modernus apvalus stalas ant buko kojų yra puikus pasirinkimas, kuris puikiai tiks bet kokiame interjere. Iš natūralios faneros pagaminta 25 mm viršutinė dalis užtikrina tvirtumą ir ilgalaikį be rūpesčių, o tvirtos, aukštos kokybės medienos kojos suteiks elegancijos.

Viršuje yra padengtas puikios kokybės laminatu iš garsios įmonės EGGER. Šios dangos storis yra iki 0,8 mm, kas užtikrina atsparumą įbrėžimams ir potvyniui. Pagrindinę paletę sudaro trys stalviršio spalvos – balta, pilka arba ąžuolo.

„Delta“ stalai ir stalai gaminami iš medžio masyvo. Jų gamybai naudojama buko ar ąžuolo mediena. Jie yra padengti bespalviu poliuretano laku, kuris užtikrina atsparumą dėmėms ir sumažina priežiūros procedūras, kurių gali prireikti, pavyzdžiui, apdailai tikmedžio aliejumi.

Staliukai yra trijų formų: kvadratiniai, stačiakampiai ir apvalūs, ir dviejų aukščių: stalai – 75cm, kavos staliukai – 50cm. Tikslius stalviršio matmenis galite pasirinkti pasirinkdami.

Stalai ir lentelės parduodami atskirai ir siunčiami klientui tokia forma, kurią reikia galutinai surinkti vietoje. Atitinka ISO 9001: 2008 standartus.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis