Pasmeta LT – Commercial Equipment

Laminuotas apvalios formos baltas stalas, ąžuolinėmis kojom + baltos ąžuolinio rėmo kėdės


Balta DORIS W kėdė ant ąžuolo rėmo yra modernios formos ir natūralių medžiagų, atitinkančių skandinavišką stilių. Balta spalva puikiai tiks bet kurioje virtuvėje, pridedant jos erdvę ir lengvumą, o ąžuolo rėmas užtikrins namų atmosferą. Ąžuolas yra vienas iš patvariausių Europos medžių, o iš jo gauta mediena yra viena sunkiausių tradiciškai baldams naudojamų žaliavų. „DORIS W“ kėdė taip pat puikiai tinka gastronominėms įstaigoms (kavinėms, restoranams, valgykloms) ir visai „HoReCa“ pramonei – ypač ten, kur reikia pabrėžti individualų, modernų interjero pobūdį.

Modernus apvalus stalas ant ąžuolo kojų yra puikus pasirinkimas, kuris puikiai tiks bet kokiame interjere. Iš natūralios faneros pagaminta 25 mm viršutinė dalis užtikrina tvirtumą ir ilgalaikį be rūpesčių, o tvirtos, aukštos kokybės medienos kojos suteiks elegancijos.

Viršuje yra padengtas puikios kokybės laminatu iš garsios įmonės EGGER. Šios dangos storis yra iki 0,8 mm, o tai užtikrina puikų atsparumą įbrėžimams ir potvyniui. Pagrindinę paletę sudaro trys stalviršio spalvos – balta, pilka arba ąžuolo.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis