Pasmeta LT – Commercial Equipment

Laminato stačiakampio baltas stalas, ąžuolo kojos


Stačiakampis stalas su ąžuolinėmis kojomis dažniausiai pasirenkamas virtuvei ir valgomajam, tačiau dėl kompaktiškų matmenų ir galimybės suderinti viršutinę spalvą jis tiks prie bet kokio interjero. Iš buko faneros pagaminta 25 mm viršutinė dalis užtikrina tvirtumą ir ilgaamžiškumą, tvirtos ir aukštos kokybės medinės kojos pridės elegancijos.

Stalviršio viršutinė dalis yra padengta puikios kokybės laminatu iš garsios įmonės EGGER. Šios dangos storis yra iki 0,8 mm, tai užtikrina puikų atsparumą įbrėžimams ir drėgmei. Pagrindinę paletę sudaro trys stalviršio spalvos – balta, pilka ir ąžuolo.

GRIM kėdė yra patogumo ir praktiškumo derinys. Minkšta sėdima dalis suteikia komfortą, tolygų foteliams. Natūralios spalvos ąžuolo medienos kojos yra tvirtos, o universalus rėmas ir pilki apmušalai gerai užpildys bet kokį interjerą. Geriausiai tinka valgomajame ir svetainės kambaryje.

Kėdės dizainas sujungia sėdimą dalį su atlošu į vieną elementą su modernia forma. Jis pagamintas iš aukštos kokybės buko faneros, kuri dėl savo lankstumo užtikrina aukščiausią naudojimo komfortą ir ilgaamžiškumą.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis