Gikas LT – Commercial Equipment

Kėdė su minkšta sėdyne


Praktinė ir daugiafunkcinė „IVO“ kėdės koncepcija su minkšta sėdyne bus tobula visoms „HoReCa“ pramonės reikmėms – ir restoranų, kavinių bei viešbučių įrangai. Kasdien naudojant, svarbiausia savybė yra atsparumas drėgmei ir lengvas valymas.

Sėdynė ir atlošas yra pagaminti iš vientisos dalies, kuri suteikia dizainui modernią formą ir puikiai derina patogumą su svečių komfortu. Šiam elementui gaminti buvo naudojama 10,5 cm storio buko fanera. Dėl lankstumo ši medžiaga suteikia ypač patogų atlošą nugarai. Kėdė, sverianti apie 6 kg, kurią gali naudoti žmonės, sveriantys iki 120 kg svorio. Medienos galimos apdailos šių spalvų: skaidri, balta, geltona, žalia, oranžinė, tamsiai mėlyna, juoda ar bet kokia kita RAL spalva. Ši medienos apdaila garantuoja ilgaamžiškumą, nereikalaujant papildomos priežiūros.

Minkšta „IVO“ kėdės sėdynė yra papildomas elementas, pagamintas iš plonos faneros, išklotos 10 mm storio putplasčiu, padengtos pilka ekologiška oda. Keturi nematomi varžtai užtikrina tvirtą prisukimą prie sėdimos dalies. Eko oda lengvai valoma, ji taip pat atspari pažeidimams. Esant poreikiui, yra ir kitų sėdynių apmušalų spalvų.

Galimybė pasirinkti medinio atlošo ir apmušalų spalvą reiškia, kad kėdę „IVO“ galite pritaikyti bet kokio restorano, kavinės, konferencijų salės, kambarių ir kitų viešbučio ar maitinimo įstaigų interjerui.

Kėdės rėmas yra iš suvirintų vamzdžių, kurių profilis yra 16 mm, o sienelės storis – 2 mm, padengtas chromu. Kiekviena koja turi juodą plastmasinį paduką, apsaugantį grindis nuo įbrėžimų. Metalinis rėmas ir medinė dalis sujungti keturiais varžtais.

Standartiniai matmenys: 42 cm pločio ir 40 gylio sėdima dalis, dedama 47 cm aukštyje, su patogiu atlošu, siekiančiu 82 cm.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis