Pasmeta LT – Commercial Equipment

Kėdė laminuotu pagrindu, metaliniu rėmu


Iš buko faneros ir laminato ant metalinio rėmo pagaminta kėdė LUKA yra puikus sprendimas „Horeca“, namų ir biuro pramonei. Produktas puikiai tinka restorano, kavinės ar viešbučio interjerui. Labai naudinga galimybė sukrauti kėdes iki 5 dalių.Jo pranašumas yra taip pat lengva išlaikyti švarą, atsparų potvyniui ir tuo pačiu aukštą estetiką.

„LUKA“ kėdės sėdynė ir atlošas suprojektuoti kaip vienas elementas. Išlenkta buko fanera užtikrina patogią atlošo anatominę formą ir lankstumą, o 0,8 mm storio laminatas užtikrina ilgą naudojimą ir lengvai valomą.

Kėdės kojos sudaro suvirintą rėmą, pagamintą iš 16 mm plieno vamzdžių (2 mm storio sienos), kuris, nepaisant lengvumo, yra labai tvirtas. Standartiškai rėmas yra chromuotas, tačiau galima naudoti miltelinius dažus. Kojos apdailos juodomis plastikinėmis kojomis, kad nepažeistumėte grindų. Rėmas ir sėdynė sujungti keturiais tvirtinimo varžtais ir keturiais amortizatoriais, kurie pagerina naudojimo komfortą ir sumažina stresą, taip padidindami kėdės tarnavimo laiką.

Standartiniai matmenys: 50 cm pločio, 50 cm gylio, 42 cm pločio ir 40 gylio sėdynė, dedama 47 cm aukštyje, su patogia atlošu, siekiančiu 87 cm.

Norėdami išvengti papildomų išlaidų klientui, „LUKA“ kėdės išsiunčiamos pilnai, supakuotos į dvi dalis – išėmę iš transportavimo dėžės jų nereikia susukti, jie yra paruošti naudojimui. Didesniais kiekiais, siekiant išvengti padidėjusių transportavimo išlaidų, kėdės išsiunčiamos į dėžę po 4 dalis savarankiškam surinkimui.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis