Pasmeta LT – Commercial Equipment

Daugiaspalvė, buko rėmo kėdė


GRIM kėdė suderina fotelio patogumą ir kėdės praktiškumą. Originali apmušalai su pilkomis ir smėlio spalvos juostelėmis gali būti įdomus valgomojo interjero elementas švelniomis spalvomis arba svetainė derliaus stiliumi. Natūralios buko kojos gerai atrodys bet kuriame interjere.

Kėdės dizainas sujungia sėdynę su atlošu į vieną elementą su modernia forma. Jis pagamintas iš aukštos kokybės buko faneros, kuri dėl savo lankstumo užtikrina aukščiausią naudojimo komfortą ir ilgaamžiškumą. 10,5 mm storio faneros konstrukcijos pakanka, kad 6 kg kėdė tarnautų žmonėms, sveriantiems iki 120 kg. Šios medžiagos naudojimas suteikia jums galimybę sukurti originalios formos baldą. Plačios galimybės, kurias suteikia lenkta fanera, daro šią medžiagą viena iš modernaus dizaino piktogramų. Mediena yra padengta 20 mm specialiomis putomis – dėl didelio atsparumo deformacijoms ji užtikrina sėdynės glotnumą ir elastingumą per visą jos gyvavimo laiką. Sėdynei uždengti buvo pasirinkta padidinto atsparumo dilimui medžiaga. Platus spalvų pasirinkimas leidžia pasirinkti GRIM kėdės versiją bet kokiam interjerui. GRIM kėdė puikiai tinka tose vietose, kur neprivalomas puikus atsparumas išsiliejimui. Tai sukurs jaukią atmosferą gyvenamajame kambaryje ar valgomajame.

Kruopščiai apmušta sėdynė yra bekompromisis patogumo pasirinkimas naudojant minkštus minkštus baldus, kurie užima minimalią vietą. Apmušalai pilkai smėlio spalvos juostelėmis nėra ištempti, kaip ir standartinėje apmušaloje, bet klojami tiek ant kėdės priekio, tiek iš galo ir tik tiksliai derinami.

Medžio masyvo rėmas yra patikimumo ir daugelio metų be rūpesčių garantija. GRIM kėdės rėmas pagamintas iš buko medienos ir padengtas pusiau matiniu skaidriu laku. Kiekviena koja baigiasi prisukama koja iš veltinio, kad nepažeistumėte grindų.

Sėdynė po apmušalų buvo pastatyta 49 cm aukštyje (aukščiausiame taške). Jis yra 40 cm pločio ir 38 cm gylio. Atlošas baigiasi 86 cm aukštyje.

Kėdės parduodamos po dvi dalis ir siunčiamos klientui jau susuktos.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis