Pasmeta LT – Commercial Equipment

Baltai pilka medinė kėdė


Kėdė LUKA SOFT W ant balto buko rėmo su pilka apmušalais yra modernaus baldo, pasižyminčio originaliu dizainu ir labai aukštu naudingumo koeficientu, pasiūlymas. Tai puikiai veikia valgomajame ir gyvenamajame kambaryje, tačiau – pasirinkus tinkamą patvarų apmušalų dangą, jis taip pat atitiks „HoReCa“ pramonės įmonėje nustatytas užduotis visose vietose, kur reikia atsparumo dėmėms ir lengvo valymo. Jis gali būti įrengtas restoranuose, kavinėse, taip pat konferencijų salėse ar viešbučio kambariuose.

Kėdę sudaro du elementai – buko rėmas ir elementas, sudarantis sėdynę ir atlošą.

Sėdynė pagaminta iš sulenktos buko faneros, padengtos balta emaliu. Ši kėdės dalis gali būti įvairių spalvų: natūralaus buko, wenge ir RAL klasikinių spalvų pagal užsakymą (4 kėdžių komplektas). Minkšta kėdės priekinė dalis yra pilka, tačiau ją galima padaryti ir kitomis spalvomis. Baldų spalvos pasirinkimo galimybę ypač vertina verslo klientai iš „HoReCa“ pramonės, veikiančių restoranų ar kavinių, taip pat viešbučių ir valgyklų. Kėdės apmuštos „Lech Fabrics LUX“ audiniu – žiūrėkite audinio techninį lapą

Buko fanera kaip labai grakšti medžiaga yra moderni žaliavos dalis, tradiciškai naudojama balduose. Jo galimybės formuoti elementus yra jo populiarumo tarp dizainerių priežastis. Nepaisant mažo sėdynės storio ir 6 kg svorio, minkšta kėdė LUKA turi tvirtumą, pritaikytą 120 kg kroviniui.

Tvirtos buko medienos rėmas yra patikimumo ir ilgalaikio naudojimo užtikrinimas. „LUKA“ minkštos kėdės rėmas taip pat gali būti pagamintas iš ąžuolo medienos. Buko rėmas yra baltos, juodos ir natūralios spalvos. Kiekviena koja baigiasi prisukama koja iš veltinio, kad nepažeistumėte grindų.

Sėdynė po apmušalų buvo uždėta 48 cm aukštyje. Jis yra 40 cm pločio ir 40 cm gylio. Atlošas baigiasi 87cm aukštyje. Kojų tarpai yra 38 cm pločio ir 41 cm gylio.

Kėdžių nereikia surinkti, jos supakuojamos ir siunčiamos į dvi dalis. Tai optimizuoja išlaidas, atsižvelgiant tiek į baldų gabenimą, tiek į paruošimą naudoti, ir, svarbiausia, taupo laiką klientui. Kliento pageidavimu mes galime atsiųsti kėdes atskirai, supakuotas su nelyginiu užsakytų kėdžių skaičiumi, tačiau jūs turite atsižvelgti į tai, kad vienos ar dviejų kėdžių pristatymo išlaidos yra vienodos.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis