Pasmeta LT – Commercial Equipment

Aukšta balta, kėdė metaliniu rėmu


Universali balto „Hoker LUKA“ koncepcija su metaliniu rėmu puikiai tiks virtuvėje ir visose „HoReCa“ pramonės srityse kaip restorano ar kavinės įranga. Kasdien naudojant, svarbiausia savybė yra atsparumas nešvarumams ir lengvas valymas.

Sėdynė ir atlošas yra pagaminti iš vienos plokštės, kuri suteikia dizainui modernią formą ir puikiai derina patogumą su svečių komfortu. Šiam elementui gaminti buvo naudojama 10,5 cm storio buko fanera. Dėl lankstumo ši medžiaga suteikia ypač patogų atlošą nugarai. Kėdė, sverianti apie 6 kg, kurią gali naudoti žmonės, sveriantys iki 120 kg svorio. Mediena yra padengta emaliu, poliuretano laku. Spalvos, kurias galite pasirinkti: natūralus buko, wenge ir RAL spalvos pagal kliento pageidavimą. Ši medienos apdaila garantuoja ilgaamžiškumą, nereikalaujanti papildomos priežiūros. Klientui pageidaujant, nugarinė ir sėdima dalis gali būti apmušta visiškai pilnai arba tik ant sėdynės. Taip pat galima apdailinti sėdynę EGGER laminatu (už papildomą mokestį).

Galimybė pasirinkti medinio atlošo spalvą reiškia, kad „LUKA Hoker“ galite pritaikyti bet kokio restorano, kavinės ir kitų viešbučio ar maitinimo kambarių interjerui.

Kėdės rėmas yra iš suvirintų vamzdžių, kurių profilis yra 16 mm, o sienelės storis – 2 mm, padengtas chromu. Kiekviena koja turi juodą plastmasinį paduką, apsaugantį grindis nuo įbrėžimų. Metalinis rėmas ir medinė dalis sujungti keturiais varžtais.

Standartiniai matmenys: 40 cm pločio ir 37 gylio sėdima dalis, dedama 73 cm aukštyje.Grįžti į katalogą

SUDOMINO MŪSŲ PASLAUGOS?

Susisiekite su mumis